+48 504 011 085

Opinie

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 komentarzy

 1. Natalia K.

  Profesjonalne i fachowe usługi. Pani Wiesława zaproponowała mi najlepsze oferty, dzięki Jej pomocy udało mi się uzyskać kredyt na oczekiwaną przeze mnie kwotę. Komunikatywna, elokwentna i sympatyczna osoba, specjalistka w swej dziedzinie. Szczerze polecam współpracę z Panią Wiesławą.

 2. Krzysztof Saja

  Jestem bardzo zadowolony ze sposobu i finału załatwienia kredytu na dom przez Panią Wiesławę.
  Zaproponowała mi najlepsze oferty banków na ten czas, których wcześniejszy doradca kredytowy, z którym miałem spotkania, nawet mi nie przedstawił. Potrafiła wynegocjować możliwość udzielenia mi kredytu przez bank, który w swoich oficjalnych warunkach kredytowych wykluczał moją firmę jako zbyt krótko funkcjonującą na rynku. Podsumowując, gorąco polecam usługi Pani Wiesławy.

 3. Michał Fijałka

  Trafiłem do Pani Wiesławy z dużym problemem. Otóż otrzymałem wcześniej juz dwie odmowy udzielenia kredytu mieszkaniowego.Na szczęście już na pierwszym spotkaniu znaleźliśmy dwa kolejne banki które teoretycznie mogły mi udzielić kredytu. Tak też się stało. Dzięki pomocy Pani Wiesławy to ja mogłem wybierać spośród ofert banków który wybiorę 🙂 Dopilnowała wszystkiego, żaden szczegół nie umknął jej w plątaninie dokumentów potrzebnych do uzyskania kredytu. Do tego dochodzi punktualność, ciągły kontakt telefoniczny i pełen profesjonalizm. Polecam szczerze każdemu kto nie chce sam męczyć się w wojnie o kredyt.

 4. A1 Polska

  Profesjonalista – osoba, która ma duże umiejętności w jakiejś dziedzinie i doskonale wykonuje swoją pracę, taka właśnie jest: Pani Wiesława Lenczewska. Doradztwo Kredytowe Wiesława Lenczewska prowadzi firmie w Szczecinie przy ul. Wojska Polskiego 70. Dokładna, komunikatywna, potrafiąca wynegocjować najlepsze z możliwych warunki umowy z bankiem. Każdą sprawę doprowadza do końca. W imieniu naszej spółki w tym samym czasie negocjowała warunki kredytu na zakup nieruchomości z 3 dużymi bankami. Warunki podpisanej umowy przerosły oczekiwania właścicieli. Sumienna i elokwentna, urodzony analityk finansowy – wysoko stawia poprzeczkę instytucji finansowej. Z naszą spółką współpracuje od 2009 roku i z pewnością współpraca będzie kontynuowana. Polecam usługi Pani Wiesławy Lenczewskiej każdej firmie szukającej fachowca w zakresie pozyskiwania kredytów firmowych i kredytów osobistych.

 5. Jakub Wolski

  Wszystko się udało, cztery odmówiły a piąty się zgodził. Pani Wiesia – Wymarzony Doradca. Polecam !!

firmowka-zorza

 

The first thing the article authors have essay writing service reddit 2021 to be helpful in will be to have an superb knowledge about the topic.